Wycena ubezpieczenia

 1. Wariant Autocasco

 2. Wariant Autocasco
 3. Udział własny:
 4. Udział własny
 5. clear
 6. clear
 7. Jeśli jesteś leasingobiorcą podaj swoje dane takie jak: imię, nazwisko, PESEL, NIP
 8. 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przygotowania najlepszej oferty ubezpieczenia, którym jestem świadomie zainteresowany.
  2. Oświadczam, że mój kontakt z Państwa firmą jest świadomy i spowodowany chęcią zakupu produktu ubezpieczeniowego.
  3. Oświadczam że jestem świadomy tego, iż podanie moich danych, w szczególności takich jak imię i nazwisko, adres i pesel są niezbędne do przygotowania kompleksowej oferty ubezpieczeń.
  4. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny od MAXIMA CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWEŁ WERNER na podany przeze mnie numer telefonu w celu sprecyzowania dodatkowych danych, które nie zostały zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym, a są niezbędne do przygotowania najlepszej oferty ubezpieczenia.
  5. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny od MAXIMA CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWEŁ WERNER w celu przypomnienia, o końcu okresu ubezpieczenia polisy, która została zawarta za pośrednictwem MAXIMA CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWEŁ WERNER.
  6. Administratorem danych osobowych jest MAXIMA CENTRUM UBEZPIECZEŃ PAWEŁ WERNER.
  7. Oświadczam, że zapoznałem się z powyższymi informacjami, a przystąpienie do zdalnej wyceny ubezpieczenia za pośrednictwem MAXIMA CENTRUM UBEZPIECZEŃ ma charakter dobrowolny.
  8. Oświadczam, że wszystkie podane przeze mnie dane są prawdziwe.
 9. Wysyłanie danych, proszę czekać...

Oddzwonimy i podamy najniższą cenę.

scroll up